عابران پياده وارد خطوط بي‌آرتي نشوند      استقبال 10 هزار نفر از طرح دوچرخه‌سواري       استفاده غیر بهینه از منابع مالی سازمان اتوبوسرانی      آیین نامه ای برای نظارت بر عملکرد واردکنندگان خودرو      میانگین مصرف بنزین کشور به ٦٦,٥ میلیون لیتر رسید      معرفی نسخه جدید نیسان لیف       نسخه جدید خودروی کوچک پیکانتو معرفی شد      تولید اولین دستگاه از لوتوس Evora400       خبر انحلال ستاد مديريت حمل و نقل و سوخت تکذیب شد      به روز رسانی فورد اکو اسپرت     
صفحه نخست گالری درباره ما تماس با ما آرشيو L90 قيمت روز خودرو صنعت پيوندها
 

سه شنبه، 16 تير 1394  -   12:25:53 AM

 

 

 
با کارت نارنجی سایپا آسوده خاطر رانندگی کنید
جمعه، 13 اسفند 1389
ساعت: 09:37
Friday, March 04, 2011
كد خبر: 137922

به گزارش خبر خودرو، بسته خدماتی کارت نارنجی سایپا ، بسته ای خدماتی- حمایتی در سبد خدمات پس از فروش است که به تمام خودرو های سواری تولیدی گروه خودروسازی سایپا ارائه می شود.
مدیرعامل امداد خودرو سایپا با بیان این مطلب گفت: کارت نارنجی کارتی با 6 ستاره است که هریک از این ستاره ها خدمات ویژه ای را به مشتریان ارائه می دهد.

احمد کرفی در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو به تشریح خدمات این کارت پرداخت و گفت: خدمت اول مربوط به عضویت افرادی است که این کارت را از نمایندگی ها خریداری می کنند،دومین ستاره به خدمات فوریتی یا امداد شبانه روزی اختصاص دارد که در صورت هر گونه خرابی یا نیاز به تعویض قطعات این سرویس ها در اختیار مشتریان قرار می گیرد،همچنین سومین خدمت این کارت مربوط به خدمات ویژه ای است که در زمانهای خاص سال افراد می توانند از آن استفاده کنند برای مثال طرح هوای پاک،طرح بازدید قبل از سفر یا خدماتی که در طول سال این کارت به مشتریان ارائه می دهد.

وی افزود:چهارمین ویژگی این کارت شامل خدمات در محل است که مشتریان می توانند به وسیله تماس با شماره 09655 از سرویس خدمات در محل بهره گیرند همچنین از دیگر ویژگی های این کارت ارائه خودرو جایگزین در مواقع خرابی خودرو مشتریان است برای مثال هنگامی که خودرو تصادف می کند مدتی زمان می برد تا در تعمیرگاههای مجاز تعمیر شود به همین منظور در طول این مدت افراد می توانند با استفاده از این خدمت ویژه از خودرو جایگزین یا هزینه اجاره یک خودرو استفاده کنند. دارندگان کارت نارنجی با ارائه این کارت به نمایندگی های مجاز سایپا می توانند از پوشش اصلی بیمه بدنه که شامل سرقت،آتش سوزی و ...در طول مدت اشتراک استفاده کنند.

وی در خصوص سابقه طراحی این گونه کارتهای خدماتی در شرکت سایپا گفت: در گذشته شرکت سایپا کارت طلایی را در اختیار مشتریان قرار می داد که این کارت فقط مربوط به محصولات گران قیمت از جمله زانتیا و مگان بود در صورتیکه کارت نارنجی شامل همه محصولات گروه سایپا می شود و در عین ارزانبودن دارای تنوع بیشتری نیز است.

وی از مشارکت چند شرکت در اجرای این طرح خبرداد و گفت:در ارائه خدمات کارت نارنجی شرکت سایپا یدک،بیمه رایان ، لیزینگ بیمه رایان سایپا،سایان کارت،ستکو و.... همکاری می کنند.

کرفی تصریح کرد:این کارت بر روی خودروهای سایپا که از ابتدای اسفند ۸۹ عرضه شده اند قرار دارد . سایرمتقاضیانی که خواستار استفاده از این کارت هستند نیز می توانند برای اخذ این کارت به نمایندگی های این شرکت مراجعه کنند.

وی در خصوص استقبال مشتریان از این کارت ها گفت: از آنجایی که فاصله زمانی کوتاهی است که توزیع این کارتها آغاز شده است تاکنون استقبال از این کارتها بسیار خوب بوده است و آمار ،رقم قابل توجهی را از استقبال مشتریان نشان می دهد.

وی در پایان از جمع آوری تمام کارتهای گروه سایپا خبر داد و گفت:در آینده تمام کارتهای گروه خودرو سازی سایپا از جمله کارتهای گارانتی،بیمه و کارتهای دیگر جمع شده و همه خدمات در این کارت به مشتریان ارائه خواهد شد و کارت نارنجی تبدیل به یک کارت یونیک می شود که همه محصولات این گروه می توانند از آن استفاده کنند. بنابراین همه دارندگان محصولات سایپا با استفاده از این کارت می توانند از تنوع،کیفیت و ارزانی خدمات این کارت که از طریق شبکه بزرگ خدمات پس از فروش سایپا در اختیار مشتریان گذاشته می شود استفاده کنند زیرا هدف سایپا از ارائه این کارت حفاظت بیشتر از خودرو و مشتریان این گروه است.


درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات:
   
  به گزارش خبر خودرو ، رئیس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان گفت : در صورتی که وارد کننده ای نتواند خدمات گارانتی را از نمایندگی های مجاز دریافت کند قطعا این امر موجب تضییع حقوق مصرف کنندگان خواهد بود چون خودرو بدون ارائه خدمات ارزشی در دنیا ندارد.

  به گزارش خبرخودرو، رئیس انجمن قطعه سازان تبریز با بیان اینکه صنعت قطعه سازی کشور در رکود دست و پا می زند اظهار داشت: نظر به افت چشمگیر تقاضا از سوی بازار ، کارخانه های قطعه سازی به ناچار تنها با 40 تا 50 درصد از ظرفیت خود اقدام به تولید می نمایند و تیراژ تولیدات خود را به میزان قابل توجهی پایین آورده اند.

  به گزارش خبرخودرو ، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اهداف اجرای طرح خط سفید گفت: این طرح یکی از اولویت های مدیریت شهری و پلیس راهور است که از اردیبهشت سال 93 اقدامات آن صورت گرفته و هدف از این طرح ایجاد نظم ترافیکی ، کاهش تصادفات پهلو به پهلو ، ایجاد آرامش ترافیکی و اصلاح رفتار رانندگان قانون گریز است.

  به گزارش خبرخودرو، دبیر انجمن سی ان جی کشور با اعلام آمار مصرف روزانه سی ان جی در کشور اظهار داشت: در حال حاضر متوسط مصرف روزانه گاز سی ان جی 19 میلیون متر مکعب برآورد شده است.

  به گزارش خبر خودرو، معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري از نزديك شدن خط 7 اتوبوس‌هاي تندرو به استانداردهاي مورد نظر خبر داد و گفت: به اين منظور اقداماتی از جمله جايگزين شدن اتوبوس‌هاي دو كابين به جاي اتوبوس­های تک کابین و دريافت كرايه در ايستگاه به جاي اتوبوس انجام شده كه ...

  به گزارش خبر خودرو، عضو کمیسیون محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران طی بازبینی از سازمان اتوبوسرانی تهران ، اعلام کرد: سازمان اتوبوس رانی در گذشته 17 هزار نیرو داشت که با اجرای برنامه برون سپاری این تعداد به 8700 نفر رسید.

  به گزارش خبر خودرو، میانگین مصرف روزانه بنزین کشور در هفته منتهی به ١٢ تیرماه امسال، به ٦٦,٥ میلیون لیتر رسید.

  گروه بین الملل: نیسان از عرضه نسخه جدیدی از خودروی لیف با نام Acenta + در بریتانیا خبر داد.

  گروه بین الملل: جدیدی از خودروی شهری کیا پیکانتو با نام چیلی معرفی شد.

  گروه بین الملل: لوتوس رسما از آغاز تولید اولین دستگاه از خودروی Evora400 خبر داد.

  به گزارش خبر خودرو، ستاد مديريت حمل و نقل و سوخت با جديت در حال كار و پيگيري اهداف محوله است و هيچ برنامه و يا دستوري مبني بر انحلال يا توقف وظايف اين ستاد صادر نگرديده است.

  گروه بین الملل: شاسی بلند کوچک فورد اکو اسپرت جهت عرضه در بازار اروپا به روز رسانی شد.

  گروه بین الملل: رنو دومین تیزر تصویری از خودروی در دست رونمایی Talisman را نیز منتشر کرد.

  گروه بین الملل: رسانه های چینی پیش بینی می کنند نسل جدید فورد اورست مدل 2015 (فورد اندیور در هند) با سه گزینه موتور و گیربکس های دستی و اتوماتیک در ماه اکتبر سال جاری روانه بازار شود.

  به گزارش خبر خودرو، مصرف گاز طبیعی فشرده (سی ان جی) منطقه قم در سه ماه نخست امسال، به بیش از ٤١ میلیون مترمکعب رسید.

  گروه بین الملل: طراحی ابتدایی که به نظر می رسد نسل بعدی پریوس را نشان می دهد به همراه اطلاعاتی از این خودروی جدید در یک وب سایت تایوانی منتشر شده است.

  گروه بین الملل: مرسدس در حال ساخت نسل پنجم کلاس E است که گفته می شود در نمایشگاه خودروی دیترویت 2016 در ماه ژانویه رونمایی خواهد شد.

  گروه بین الملل: ولوو اتو در هند مجددا نسخه بنزینی سدان S60 یعنی مدل S60 T6 را طی مراسمی در چنای عرضه کرد.

  به گزارش خبر خودرو، پلیس راه برای افزایش ایمنی و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه، از 16 تا 19 تیر محدودیت های در نظر گرفته است.

  گروه بین الملل: عکاسان مخفی موفق به ثبت تصاویر شاسی بلند سئات در حال تست در اروپا شده اند.